SASA BOX

Staramy się, aby w każdej paczce SASA BOX znalazł się najbardziej potrzebny sprzęt medyczny. Stawiamy na dostosowane do potrzeb lokalnych szpitali akcesoria, takie jak: maski ochronne, rękawiczki, strzykawki, igły, wenflony, stetoskopy, itp. – czyli sprzęt niezbędny do funkcjonowania placówek medycznych. Z doświadczenia wiemy, że dobrze dobrany do aktualnych braków ‘ekwipunek’, poprawia funkcjonowanie szpitali i ułatwia pracę tamtejszym lekarzom. Dzięki stałemu kontaktowi z placówkami, do których trafiają paczki, stale monitorujemy aktualny stan zapotrzebowania i dobrze wiemy, co stanowi największy problem.

Dostarczamy brakujący sprzęt do najbardziej potrzebujących miejsc.

Staramy się odpowiedzieć na konkretne potrzeby sprzętowe placówek.

W przeciągu roku staramy się wysłać co najmniej dwie paczki. Aby móc zrealizować ten cel – cały czas szukamy wsparcia i środków finansowych niezbędnych do wysyłki.

Nie każdy wie, że największym kosztem takiej przesyłki są koszty pocztowe/kurierskie. Dlatego staramy się nawiązywać kontakt z firmami kurierskimi bądź pocztowymi (jeśli chcesz nam pomóc zajrzyj tutaj).

Przez wysokie koszty kurierskie, paczki najczęściej dostarczane są dzięki naszym wolontariuszom wyjeżdżającym – jako dodatkowy bagaż (aby zostać wolontariuszem i móc wyjechać do Tanzanii – zajrzyj tutaj).
Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Fundację wspiera: brandmed

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pokaż detale

Zamknij cookies
zamknij
 
Masz pytania?Odezwij się, czekamy :)

+48 509 058 906
+48 696 575 841

Fundacja SASA
ul. Benedykta Hertza 6 C / 1
04-603 Warszawa