FAQ

01

Jaką (jeśli) osobowość prawną ma Fundacja SASA?

SASA jest fundacją i organizacją non-profit, posiadającą osobowość prawną, rozliczającą się z urzędem skarbowym i publikującą sprawozdania. Wszystkie informacje o nas są dostępne w KRS pod numerem 0000552525.

02

Jak można zostać wolontariuszem? Kto może wyjechać na wolontariat?

Rekrutację na wolontariuszy prowadzimy raz w roku. Zwykle spotkania dla nowych wolontariuszy odbywają się w październiku. Może się zdarzyć, że w ciągu roku przeprowadzimy dodatkową rekrutację związaną z którymś z projektów, jednak założenie jest takie, że osoby, które podpisały umowę i wśród których rozdzieliliśmy zadania, tworzą zamkniętą grupę działającą do momentu realizacji wszystkich założeń.

Możliwość wyjazdu ma każdy wolontariusz, który podpisał umowę o współpracy z Fundacją SASA oraz spełnił wcześniej ustalone warunki wyjazdu. Pierwszeństwo wyjazdu mają osoby, które aktywnie włączały się w działania Fundacji SASA i z którymi dotychczasowa współpraca przebiegała bezproblemowo.

03

Jak Was można wesprzeć?

FWspółpracujemy już od trzech lat ze Szpitalem Św.Józefa (St.Joseph Hospital), który znajduje się w miejscowości Moshi, w Tanzanii. Obecnie skupiamy się na ciągłym budowaniu relacji wyłącznie z jednym szpitalem, ponieważ stawiamy na mądrą i przemyślaną pomoc.

Nie chcemy wysyłać sprzętu medycznego do nieznanych placówek. Wolimy skupić się na jednym miejscu, w którym mieliśmy możliwość poznać lokalnych lekarzy osobiście i potrzeby szpitala.

04

Z jakimi szpitalami współpracujecie?

Współpracujemy już od trzech lat ze Szpitalem Św.Józefa (St.Joseph Hospital), który znajduje się w miejscowości Moshi, w Tanzanii. Obecnie skupiamy się na ciągłym budowaniu relacji wyłącznie z jednym szpitalem, ponieważ stawiamy na mądrą i przemyślaną pomoc.

Nie chcemy wysyłać sprzętu medycznego do nieznanych placówek. Wolimy skupić się na jednym miejscu, w którym mieliśmy możliwość poznać lokalnych lekarzy osobiście i potrzeby szpitala.

Fundację wspiera: brandmed

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Pokaż detale

Zamknij cookies
zamknij
 
Masz pytania?Odezwij się, czekamy :)

+48 509 058 906
+48 696 575 841

Fundacja SASA
ul. Benedykta Hertza 6 C / 1
04-603 Warszawa